Огляд екскаватора-навантажувача JCB 4CX

Екскаватор-навантажувач JCB (ДжіСіБі) 4CX призначений для земляних робіт, а також для навантаження. Об’ємний ківш дозволяє зачерпувати велику кількість грунту, а двигун дає можливість вантажити і переміщати предмети з великою масою.

Основні технічні характеристики навантажувача екскаватора JCB 4CX залежать від модифікації машини. Модель JCB 4CX важить 7,9 тонн – в неї входить ківш і фіксована рукоять. Аналогічна модель, яка крім ковша, має телескопічну рукоять і вила важить 8,6 тонн.

Технічні характеристики трактора моделі JCB (ДжіСіБі) 4CX Super: важить 8,1 і 8,8 тонн. Екскаватор копає глибину в 5,5 метрів, ємність заднього ковша становить 0,48 куб.м, фронтального – 1,1 куб.м.

Всі машини з сери 4СХ отримали рульове управління з гідравлічним підсилювачем, яке має 3 режими: є можливість повороту колісної бази в протилежні, також можна повертати 2 або 4 колеса. Управляє машиною трьохпозиційний перемикач, який знаходиться на основній панелі. Ширина повороту рульового колеса – 2,75 метра.

Екскаватор-навантажувач JCB 4CX отримав потужний двигун з потужністю 71-74 кінських сил і чотирма циліндрами. Витрата палива заощаджує фіксація крутного моменту. Гальма в навантажувачі дискові, які знаходяться в кожному колесі. Система фіксації також скорочує час руху в гору.

  • Експлуатаційна потужність 74.2 кВт
  • Експлуатаційна маса 8660 кг
  • Макс. обсяг ковша навантажувача 1.1 куб.м
  • Макс. обсяг ковша екскаватора 0.48 куб.м
  • Макс. глибина копання 4.32/5.53 м

Особливості екскаватора

У всіх машинах цієї серії встановлена КПП JCB Powershift, яка працює в режимі «автомат» і наділена чотирма швидкостями. За рахунок роботи КПП управління стає більш простим і дає можливість вичавлювати максимум з навантажувача екскаватора JCB 4CX. На ходу перемикати передачі виходить м’яко і плавно за рахунок електричного управління.

Потенціал

Екскаватори-навантажувачі 4CX мають відмінний потенціал в розвантажувальних роботах, також в механізації процесу робіт з грунтом. Багато будівельних фірм виробляють за допомогою 4CX розробку грунту, ущільнення і укладання, при необхідності вантаж перевозять по ділянці будівництва. Також ці навантажувачі застосовуються будівельними компаніями для розчищення ділянки під подальші будівельні роботи. Дорожні організації використовують навантажувачі 4CX для будівництва мостів і магістралей. Використовується ця машина і в комунальних службах для ремонтних робіт різної складності.

Екскаватори-навантажувачі 4CX покликані зменшити втрати фінансів, знизити витрату ресурсів іншого будівельного обладнання та дозволяють виконати відчутно більше роботи, ніж екскаватори попередніх версій. Завдяки таким інноваційним рішеннями, як установка систему EcoDig робота навантажувача стала максимально ефективною.

Екскаватори-навантажувачі 4CX – це відмінне рішення для майже всіх видів будівельних робіт, а також комфорт для робітників, адже виробник подбав про кабіні і зробив її максимум безпечної для людини.

Замовити екскаватор-навантажувач JCB 4CX ви завжди можете у наших менеджерів по телефону або на нашому сайті.