Розробка котловану для будівництва

Наша компанія має багаторічний досвід з надання послуг по розробці котловану та земляних робіт. Адже, перш ніж розпочати будівництво, промислового об’єкту, багатоповерхового будинку, котеджу чи інших будівель, потрібно закласти міцний фундамент. А це в свою чергу  неможливе без котловану. Але розробка котловану  – є однією з фінальних  стадій  цілого комплексу заходів.

Тому виконання земляних робіт для будівництва передбачає наступне:

 
  • Розробку планів та схем, щодо розробки котловану. Грунт, при цьому потрібно вивчити на щільність та склад, наявність підземних вод, газових труб та електричних комунікацій. Адже мало хто знає, що грунт, вийнятий з котловану, на 20-40% збільшується в обсязі.
  • Геологічну зйомку майданчика та розмітку території котловану.
  • Підготовку місця для котловану, очищення від будівель, комунікацій, трубо-проводів, кущів, дерев та інших перешкод.
При умові якщо всі вищезазначені пункти виконані – можна приступати  до розробки котловану під фундамент. Зазвичай такі роботи виконуються гусеничними екскаваторами в парі зі самоскидами ( Ідеальний варіант  це JCB 220-240 та 4-5  30 тонних  самоскиди). Більшу частину землі потрібно вивозити на спеціалізоване місце  – відвал, а частину землі залишити на підсипку.

При розробці котловану слід пам’ятати, що може знадобитися проведення допоміжних заходів на додачу, таких як:

 
  • – Установка паль, якщо необхідно зробити широкий котлован з вертикальними стінами.
  • – ущільнення та вирівнювання укосів і насипів.
  • – Осушення грунту, тощо.

При виконанні земляних робіт головною умовою є дотримання всіх будівельних норм по проектній документації, а також  чіткий контроль за виконанням робіт на всіх етапах розробки котловану. Це забезпечить від ускладнень у подальшому процесі будівництва.

Наша компанія є одним з найбільш компетентних виконавців таких робіт, адже оператори ТОВ Транс Буд ТБК професіонали по розробці котлованів будь-якої складності