Огляд катка Atlas AW1140

Машинобудівна компанія зі Швеції Atlas Copco відома у всьому світі, як виробник промислових інструментів, компресорного та шахтного обладнання, складальних систем. Широко відома і ущільнююча і дорожньо-будівельна техніка компанії. Виробничі потужності компанії знаходяться більш ніж в двадцяти країнах, а торгові представництва і сервісні центри – в 170. Персонал, що працює в сфері виробництва, продажу і обслуговування техніки Atlas Copco (Атлас Копко) налічує 33 тисячі чоловік. Заснована в 1873 році компанія почала працювати в Росії з 1913 року, і з тих пір практично не припиняла своєї діяльності на території країни. У 1996 році в Росії розпочала свою роботу дочірня компанія ЗАТ «Атлас Копко», яка постачає компресори, шахтне обладнання, інструменти та дорожньо-будівельну техніку, в тому числі і грунтові катки Atlas Copco. Лінійка моделей Atlas Copco налічує десятки машин різного призначення, в числі яких ручні катки, одновальцовий, тандемні двовальцові, грунтові і асфальтні. Науково-дослідний центр компанії постійно впроваджує нові розробки, які дозволяють машинам, виробленим на заводах корпорації, знаходиться постійно на верхніх позиціях рейтингу.

Вироблений в даний час вібраційний каток Atlas AW1140 відрізняється багатьма вдосконаленими функціями, потужним двигуном, повним набором вальців шириною 2100 мм і сучасної кабіною, що відрізняється підвищеною безпекою. Маса машини – 14 тонн, привід на валец і колеса. Комплектуються катки двигунами Perkins або Deutz. Задня вісь обладнується автоматичним блокуванням диференціалу. Привід катка двошвидкісний.

Кабіна відрізняється регульованою рульовою колонкою, сидінням оператора з безліччю налаштувань і підлокітниками. Грунтовий Atlas AW1140 характеризується простотою і легкістю обслуговування центрального шарніра, вібросістеми і спрощеним доступом до двигуна.